Prodej, Zemědělská usedlost, 2881 m² - Bransouze, Ev.č.: 000093 750 000 Kč

IMG_E2256

Na prodej máme zemědělskou usedlost o rozloze 2881 m², nacházející se na Vysočině v obci Bransouze nedaleko Třebíče.
Tato usedlost nabízí ideální kombinaci bydlení a podnikání na venkově, zároveň však jen kousek od města. Uzavřený prostor usedlosti poskytuje majitelům soukromí a možnost využívání zelených ploch kolem domu pro relaxaci, podnikání nebo zahradničení.
Usedlost se skládá z několika budov a pozemků v obci Bransouze, která se nachází pouhých 16 km od Třebíče, 19 km od Jihlavy a 4 km od přírodní památky a lyžařského střediska Jalovec. Hlavní budova zahrnuje bytovou jednotku 4+1 o rozloze 120 m² s dílnou, sklepem a technickou místností. V bytě jsou nová plastová okna a vytápění lze kombinovat pomocí plynového kotle nebo kotle na tuhá paliva. V podkroví 120 m² je možné vybudovat další pokoje nebo samostatnou bytovou jednotku. Součástí usedlosti je také stodola 145 m², dvě garáže a oplocená zahrada s loukou 1856 m², která nabízí možnosti pro vytvoření například ohrady pro koně nebo jiného podnikatelského záměru. Pozemek kolem domu je rovinatý a jeho údržba není náročná. Existuje zde také velký potenciál pro další využití, jako je vybudování prostor pro relaxaci (bazén, pergola, ohniště) nebo pro zahradničení (skleník, pařeniště, skalka). Budoucím majitelům se tak nabízí mnoho možností, jak strávit příjemný čas i mimo usedlost.
Dopravní dostupnost je velmi dobrá, s autobusovou a vlakovou zastávkou v docházkové vzdálenosti 5 minut od domu. Obec má vlastní vodovod a od roku 2004 je plynofikována. V roce 1977 byl na levém břehu řeky Jihlavy vybudován plavecký areál s bazénem a ubytovnou s kapacitou 60 lůžek. V obci se nachází také kulturní dům s kapacitou 250 míst, přilehlý hostinec, prodejna potravin, tenisový kurt a fotbalové hřiště.
Pokud máte zájem, zajistíme Vám výhodné financování a poskytneme právní servis včetně advokátní úschovy a právního poradenství. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás ještě dnes pro více informací a prohlídku. Tato skvělá nabídka už čeká právě na Vás!

 

Soubory ke stažení

SCCX1304NY816L1D

 

Základní informace
KategorieZemědělská usedlostParkováníAno
LokalitaBransouzeGarážAno
OkresTřebíčPočet garáží2
Velikost5 a více pokojůSklepano
Plocha užitná450 m²KomunikaceBetonová, Dlážděná, Asfaltová
Plocha pozemku2.881 m²TelekomunikaceInternet
Stav objektuVelmi dobrýDopravaVlak, Silnice, Autobus
BudovaSmíšenáVodaDálkový vodovod
Typ domuPatrovýElektřina230V, 400V
Poloha objektuSamostatnýPlynPlynovod
Umístění objektuKlidná část obceOdpadVeřejná kanalizace
En. náročnost b.G (PENB nedodán)TopeníÚstřední plynové, Ústřední tuhá paliva
ZařízenýČástečně